Ogłoszenia o zaginionych psach- które wybrać papierowe czy elektroniczne, a może obydwa?

Wiele osób zastanawia się, czy jest sens robić ogłoszenia o zaginionych psach, w formie papierowej, jeśli znajdują się wśród wielu innych i z czasem zostaną zniszczone lub przykryte przez inne anonse. Zatroskani właściciele czworonogów szukają jednak wszystkich możliwości, aby znaleźć swojego pupila.
Rodzinie trudno znieść stratę, gdyż pies zwykle traktowany jest jak pełnoprawny członek rodziny. Wybierając formę ogłoszenia warto najpierw zdecydować się na ogłoszenie na portalu społecznościowym.

 

Udostępnianie naszego ogłoszenia może spowodować, że szybciej znajdziemy psa. Nawet schronisko może je zauważyć, zwłaszcza jeśli prowadzi swoją stronę na portalu społecznościowym. Jeśli twój pies tam trafił, z pewnością pracownik, który przeczyta twoje ogłoszenie skontaktuje się z tobą. Nie warto rezygnować całkiem z ogłoszeń papierowych, mimo wszystko idąc drogą zwracamy na nie uwagę, jeśli są przywieszone w widocznym miejscu. Należy więc zadbać także o odpowiednią logistykę i podzielić rozwieszanie ogłoszeń po okolicy, wybierając uczęszczane miejsca.
Najważniejsze jest duże kolorowe i wyraźne zdjęcie, które pomoże zidentyfikować psa.

Author: kejos.pl