Fenomen gry Lotto

Każdy z nas słyszał o słynnej grze Lotto. Każdy z nas zna kogoś, kto namiętnie kupuje losy do gry, powiem więcej prawdopodobnie każdy z nas miał kiedyś okazję sam kupić Lotka. Z czego wziął się fenomen tej loterii?

Jak wiemy z doświadczenia własnego, lub najbliższych znajomych wygrane zdarzają się dosyć często. Zazwyczaj wygrywane kwoty nie opiewają na miliony złotych, jednak są często bardzo satysfakcjonujące dla graczy. Spójrzmy bliżej na dostępne lotto wyniki i statystyki, o jakich wygranych mówią? A więc najwyższa wygrana w Lotto opiewa na kwotę ponad trzydziestu siedmiu milionów złotych. Ponad tysiąc osób wygrało kwoty od stu tysięcy złotych aż do wspomnianych przeze mnie trzydziestu siedmiu milionów. Wspomniane kwoty zapierają dech w piersiach, a najważniejsze jest to, że są osoby, które na prawdę wygrały te pieniądze.

Nie dziwmy się więc, że tak często skłaniamy się do zakupienia kuponu loteryjnego. Wygrane mówią same za siebie, że na prawdę można wzbogacić się o potężne sumy. Myślę, że popularność tej gry nigdy się nie zmniejszy, przecież każdy z nas liczy na trochę szczęścia. Każdy z nas marzy o pieniądzach, które spadną nam “jak z nieba” i zasilą nasze konta o kilka zer.

 

Author: kejos.pl