Rynek nieruchomości w Bydgoszczy – nieruchomości komercyjne, działki rolne

Wchodząc na rynek nieruchomości, pierwszym krokiem jaki musimy wykonać będzie wybranie obszaru działalności dla naszej firmy. Podstawowym obszarem działalności wydaje się być rynek nieruchomości dla osób prywatnych. Niestety, zwłaszcza w mniejszych miasta, nastąpiło już przesycenie mieszkaniami na wynajem i może być to ciężki obszar na zbudowanie dochodowego biznesu.

nieruchomości komercyjne Bydgoszcz

Inaczej dzisiaj wygląda sytuacja jeśli postaramy się wejść w nieruchomości komercyjne Bydgoszcz jest miastem gdzie bardzo ciężko jest wynająć biuro, zwłaszcza jeśli szukamy małego lokalu, dla potrzeb jednoosobowej działalności gospodarczej. Koszt zwrotu z inwestycji może wynosić nawet 50% w przeciągu 10 lat, więc jest to bardzo opłacalna inwestycja.

działki rolne Bydgoszcz

Inną formą działalności w obszarze nieruchomości, którą mogli byśmy się zainteresować będą działki rolne Bydgoszcz, zwłaszcza jeśli planujemy je potem przekształcać w działki pod nieruchomości budowlane. Cała procedura będzie wymagała sporej ilości formalności i uzyskania kilku pozwoleń z różnych urządzeń, ale jeśli nie ma przeciwwskazań wynikających z planu zagospodarowania przestrzennego, może być to jak najbardziej opłacalna inwestycja.

 

Author: kejos.pl