Wrocław – Rury stalowe.

Rury stalowe możemy podzielić na kilka podrzędnych typów rur, są to rury przewodowe, rury konstrukcyjne oraz rury ciśnieniowe czy rury kotłowe. Tego rodzaju rury zazwyczaj są produkowane przez hurtownie stali, rury stalowe Wrocław są produkowane przez na przykład hurtownię stali Centrostal. Zazwyczaj hurtownie tego rodzaju posiadają w pełny asortyment rur stalowych czarnych, których zakresy i granice średnic oscylują od 6 mm do 2020 mm, natomiast ich kształtowniki czarne czy też ocynkowane w zakresach granicy średnic od 12 mm do 500 mm – ponadto, ten pełny asortyment jest posiadany w sprzedaży ciągłej.

Prócz podziału wymienionego wyżej, mamy również podział na rury ze szwem, czyli takie które są przewodowe, konstrukcyjne, kalibrowane oraz precyzyjne. Ponadto, rury stalowe dzielimy jeszcze na rury bez szwu, a więc takie będące również przewodowe, konstrukcyjne oraz precyzyjne, ale także kotłowe – co jest różnicą w rurach ze szwem oraz bez szwu.

Hurtownie posiadają dobrze wykwalifikowane oddziały handlu rurami oraz kształtownikami, co w dużym stopniu ułatwia ich zakup za atrakcyjną cenę i w dogodnym terminie.

 

Author: kejos.pl