Usługi przewozu.

Firmy transportowe oferują szerokie wachlarze usług z zakresu transportu specjalistycznego – zazwyczaj są to firmy różniące się od zwykłych firm transportowych i ich priorytetem jest transport specjalistyczny. Ważne jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi przewozu ładunków specjalistycznych, a więc na przykład ponadgabarytowych, ciężkich czy też transportu różnego rodzaju maszyn – budowlanych oraz rolniczych. Kolejnym rodzajem transportu specjalistycznego jest transport HDS, który obejmuje całą powierzchnie kraju. Takie firmy zazwyczaj dostarczają bardzo rzetelne usługi transportowa przy pomocy wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry, ale także innowacyjnego sprzętu oraz odpowiednich, dobrej jakości marek samochodowych.

Specjalistyczne usługi przewozu muszą być przystosowane do przeniesienia ładunków, które wykraczają poza przyjęte normy i granice, a więc długość do 25 metrów oraz ładowność do 55 ton. W tym celu wykorzystuje się na przykład naczepy poszerzone oraz rozsuwane, które posiadają osie skrętne z możliwością sterowania ręcznego.

Tego rodzaju specjalistyczne usługi obejmują najczęściej: transporty maszyn, ładunków sypkich, niskopodwoziowych oraz HDS.

 

Author: kejos.pl